Hakkımızda
     İzmirMarket.Com, 1994 yılından bu yana, ticari ünvanımız Medya Elek.Bilgisayar Ltd.Şti. olarak Anne Bebek Ürünlerinde toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermektedir.
Sahip olduğumuz 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, siz değerli müşeterilerimize hizmet vermekteyiz. Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler kendi depo stoklarımızda olup aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

 

Mutluluğunuz Bizim İçin Önemlidir

İzmirMarket.Com geçmişten gelen tecrübeyle tüketicinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor.
1994 Yılında kurulan, perakende mağazacılığında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi ilişkilerinin yanı sıra, 2005 yılında e-ticaret için doğru ortamın oluşması İzmirMaret’ in doğmasını sağlamıştır. Merkezi İzmir’ de bulunan İzmirMarket.Com, yatırım ve hazırlıkların ardından sadece online satış ve İzmirMarket.com markası ile devam etme kararı aldı. Bu alandaki iş geliştirme çalışmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.

Amacımız; anne, bebek ve çocukların ihtiyaçlarını mağaza mağaza dolaşmadan, tek seferde, en uygun fiyata ve en güvenilir şekilde temin edilebilmesi. Ürünlerimizin kaliteli ve sağlam olmasına çok önem veriyoruz. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere stoklarımızda yer vermiyoruz.

 

Telefon: 232 438 40 40
Site üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.